ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ورود عروس و داماد به باغ تالار

ورود عروس و داماد به باغ تالار

يکشنبه 12 دی 1395
4:18
24: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com

در همه ي مراسم هاي عروسي به اين صورت است که عروس و داماد وارد مي شوند و از کنار مهمانان عبور کرده و به آنها خوش آمد مي گويند.
اما در کنار اين مسئله اگر برخي ديگر از موارد را رعايت کنيد باعث مي شود ورود شما زيباتر بنظر برسد.

هنگام انتخاب تالار يا باغ عروسي به مکاني که قرار است عروس و داماد وارد مجلس شوند دقت کنيد.
بهتر است که مسير جداگانه اي براي ورود عروس و داماد وجود داشته باشد زيرا در اينصورت مي توانيد مسير ورودي را با گلبرگهايي مناسب با تم و رنگ عروسيتان تزئين کنيد.

از ديگر تزئيناتي که مي توانيد در اين قسمت استفاده کنيد مي توان مرواريد,شمع و بادکنک را نام برد.

در طراحي اين قسمت بهتر است از افرادي که در اين زمينه تجربه دارند مشورت بگيريد.ايده و نظرات خود را براي آنها گفته و سپس تمام تزئينات آن بخش را به آنها واگذار کنيد.مطمئن باشيد که آنها طراحي منحصربفرد و مناسب با سليقه شما را انجام خواهند داد.

هم چنين مي توانيد از مديريت باغ تالار بخواهيد که مسئوليت اين بخش را قبول کرده و هنگام ورود عروس و داماد با نورپردازي و آتش بازي ويژه ,لحظه ي ورودتان را بسيار جذاب و هيجان انگيز کنند.

از ديگر تزئينات ورودي عروس و داماد مي تواند قرار دادن توري بزرگ با تزئينات مرواريد روي آن در مسير عروس و داماد باشد.

ساقدوش ها ! امروزه اکثر عروس خانم ها به همراه خود چندين ساقدوش دارند که مي توانند هنگام ورود عروس و داماد مسير ورودي شما را گلريزان کنند و يا با شمع هاي روشن در دست در طول مسير شما مهمانان را به جاي خودشان هدايت کنند.

هنگام ورود به جشن عروسيتان در صورتيکه دسته گلتان مدل آبشاري دارد يک دستتان را دور دست همسرتان حلقه کرده و دسته گلتان را با دو دست در مرکز نگه داريد.

اما در صورتيکه دسته گل عروس کوچک بوده يک دست خود را به دست داماد داده و دست ديگرش را که دسته گل در آن قرار دارد را تا کنار کمر خم کند و با آرامش قدم به قدم با همسرش مسير را طي کند.

ضمنا بهتر است عروس و داماد اين مسير را آرام و در کنار يکديگر طي کنند و در حالتي که لبخند بر لبانشان دارند به مهمانانشان خوش آمد بگویند.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک