ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
راهنمای انتخاب آتلیه عروس

راهنمای انتخاب آتلیه عروس

سه شنبه 7 دی 1395
1:06
34: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com

اولین قدم در در پیدا کردن یک آتلیه و عکاس خوب پرس و جو کردن از دوستان و آشنایانی است که به تازگی ازدواج کرده اند.

یکی دیگر از راه های یافتن آتلیه مورد نظرتان مشاهده فیلم های کوتاهی است که در جشن عروسی بستگان یا آشنایانتان پخش می شود.در صورتیکه کار آن گروه عکس برداری و تصویر برداری مورد پسندتان قرار گرفت می توانید اطلاعات تماسی که در آخر فیلم نمایش داده می شود را برداشته و به آتلیه شان مراجعه کنید.

به آرایشگاه های مختلف مراجعه کنید و از آنها پرس و جو کنید.زیرا بسیاری از آرایشگاه ها و عکاسان برای تبلیغ کارهایشان با یکدیگر همکاری می کنند.
هم چنین می توانید به عکس های زده شده روی دیوار آرایشگاه ها و یا مشاهده آلبوم عروس و نمونه کارهایشان عکاس مورد نظرتان را پیدا کنید.

هنگام مراجعه به آتلیه عکاسی بعد از پسند عکس هایشان حتما تقاضا کنید تا چند نمونه از کلیپ های عروسیشان را نشانتان دهند تا در انتخاب تصویربردار بهتر تصمیم بگیرید.

تقریبا سه ماه قبل از عروسی برای رزرو آتلیه عروسیتان اقدام کنید بخصوص اگر قرار است مراسم عروسیتان در تعطیلات آخر هفته یا اعیاد برگزار شود.

فراموش نکنید که فایل عکس هایتان را حتما بعد از مراسمتان دریافت کنید.

در صورتیکه به مرحله عقد قرارداد با آتلیه موردنظرتان رسیدید تمامی جزئیات را برای مدیریت ذکر کنید و لیستی از خواسته هایتان را تهیه کرده و به گروه عکاسی و تصویر برداری بدهید تا موردی را فراموش نکنند.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک