ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

سه شنبه 7 دی 1395
1:08
27: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com


انتخاب تاج عروسیتان یکی از موارد تشریفات عروسی شما به حساب می آید و برای انتخاب آن ابتدا باید مدل لباس عروستان را انتخاب کرده باشید.

بعد از انتخاب لباس عروس نوبت به مدل موی شما می رسد.انتخاب کنید که می خواهید مدل موهایتان روز عروسی باز باشد یا بسته و سپس اقدام به خرید تاج کنید.

اگر لباس عروسی را انتخاب کرده اید که در آن مروارید بکار رفته می توانید تاجی را انتخاب کنید که مرواریدهای سفید و شیری روی آن بکار رفته باشد.

همچنین اگر روی لباس عروستان با شکوفه های سفید کار شده است می توانید از مزون لباس عروس خود نمونه ای از همان شکوفه ها تهیه کرده و از آنها به عنوان تاج در لابلای موهایتان در روز عروسی بکار ببرید.

سعی کنید مدل تاجی را که انتخاب میکنید مناسب فرم صورتتان باشد.در صورتیکه دارای پیشانی بلندی هستید می توانید تاج های کوتاه را برای روز عروسیتان انتخاب کنید.

تاج را با توجه به قد داماد انتخاب کنید.در صورتیکه با همسرتان اختلاف قد دارید و قد آقای داماد از شما بلندتر است می توانید از تاج بلند استفاده کنید و در صورتیکه عکس این قضیه است می توانید از شکوفه های ریز و درشت در لابلای موهایتان و یا پایین سرتان استفاده کنید.

اگر پارچه ی لباس عروس و مدل انتخابیتان شلوغ و بسیار کار شده است به شما پیشنهاد می کنیم که از تاج های نسبتا ساده استفاده کنید.

سعی کنید رنگ تاجی را که انتخاب می کنید با رنگ سرویس عروسیتان هماهنگ باشد.معمولا عروس خانم ها در این مورد انتخابشان سرویس طلای سفید و همچنین تاج سفید است.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک