ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
برگزاری مراسم نامزدی

برگزاری مراسم نامزدی

يکشنبه 17 بهمن 1395
19:47
25: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com

معمولا اکثر مردم تمایل دارند که جشن نامزدی را در منزل برگزار کنند و به سمت رزرو باغ تالار یا سالن نمی روند. اگر قرار است شما هم مراسم خود را در منزل برگزار کنید بهتر است موارد زیر را رعایت کنید.

تعداد مهمانانتان را مشخص کنید
زمانیکه تمامی قرارهای خود را با طرف مقابلتان گذاشته و به این پیوند رسمیت دادید زمان آن رسیده که تعداد میهمانان برای مراسم بله برون و یا نامزدی را مشخص کنید.

نیازی به باغ و حیاط نیست
معمولا در مراسم نامزدی به دلیل اینکه فقط بستگان درجه یک دعوت می شوند و تعداد مهمانانتان خیلی زیاد نیست نیازی به باغ و فضای باز نیست. احتیاج به سالنی دارید که توانید آن را به دو قسمت تقسیم کنید, زنانه و مردانه.
چیدن میز و صندلی
زمانیکه که قرار است جشنی را در منزل برگزار کنید حتما از صندلی های تاشو و میزهای کوچک گرد استفاده کنید. زیرا باید به فکر فضای کافی برای مهمانان نیز باشید.

انتخاب غذا
معمولا مراسم نامزدی در عصر یا بعد از ظهر برگزار می شود ولی اگر شما قصد دارید که که از مهمانان خود به صرف شام پذیرایی کنید می توانید غذا را از بیرون سفارش داده و یا اینکه از کسی که در این کار تبحر دارد تقاضا کنید که در منزل اینکار را انجام دهد. البته اینروزا فینگر فودها نیز طرفداران زیادی پیدا کرده و در مراسم هایشان بکار می برند. فینگرفودها علاوه بر خوش طعم بودن در زیبایی میزهای شام بسیار موثرند.

کفش های مهمانان
این گزینه ممکن است خیلی به آن دقت نشود ولی در اصل بسیار مهم بوده و در ظاهر جشن شما بسیار تاثیر گذار است. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم هنگام کرایه میز و صندلی به فکر کرایه یا خرید یک جاکفشی مناسب به تعداد مهمان ها باشید.

ظروف کرایه ای یا خیر؟
برخی افراد تمامی ظروف لازم را برای برگزاری مراسم و پذیرایی را داشته و از آنها استفاده می کنند. اما ما پیشنهاد می کنیم که ظروف مراسمتان را کرایه کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است تعدادی از ظرف ها شکسته و ظروفتان ناقص شوند.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک