ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دسته گل عروس

دسته گل عروس

سه شنبه 19 بهمن 1395
16:37
22: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com

دسته گل عروس یکی از مهم ترین موارد در تشریفات مجالس عروسی به حساب می آید. دسته گل خود را طوری انتخاب کنید که در فیلم یا عکس های عروسی خود چشمگیر باشد و با تزئينات باغ تالار مراسمتان هماهنگ باشد.
در این مقاله سعی داریم اطلاعات مختصر و کاربردی را ارائه دهیم و شما را در انتخاب دسته گلی مناسب برای مراسم عروسیتان راهنمایی کنیم:

 • معانی گل های بکار رفته در دسته گل شما
 • هماهنگی دسته گل با لباس عروسی
  هنگام انتخاب دسته گل به این نکته توجه داشته داشته باشید که با لباس عروسی خود مطابقت داشته باشد. باتوجه به سبک لباس عروستان دسته گل خود را سفارش دهید.
 • انتخاب رنگ گل با توجه به تم و فصل عروسیتان
  انتخاب مدل دسته گل با توجه به موضوع و تشریفات مجالس عروسی یه نکته مهم محسوب می شود.توجه به این نکته انتخاب شما را در رنگ گل ها آسان تر می کند.
  انتخاب گل رز سفید برای عروسی مجلل و تشریفاتی مناسب می باشد در حالیکه گل رز آبی و گل هایی با رنگ نارنجی , قرمز و زرد برای عروسی در فصل پاییز مناسب می باشد.
  هم چنین دسته گل آبی , صورتی و سبز برای عروسی در فصل بهار و فضایی باز مانند باغ تالار مناسب مناسب می باشد. در این فصل شما انتخاب های بیشتری برای دسته گل عروسیتان خواهید داشت.
 • ایده گرفتن از گل آرایتان
  از گل آرایتان بخواهید که نمونه کارهای خود را به شما نشان دهید تا هم از کارش اطمینان خاطر پیدا کنید و هم از نمونه کارهای سابقش ایده جمع آوری کنید.
 • مشاهده مجلات و سایتهای مرتبط با دسته گل عروس و ایده گرفتن ار آنها
  شما می توانید مجلات, کاتالوگ یا سایتهای مختلف را مشاهده کرده و مدل های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و با مشورت گل آرایتان از آتها در تزتینات دسته گل عروسیتان استفاده کنید.
 • لباستان را هم در نظر بگیرید


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک