ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تعيين تاريخ عروسی

تعيين تاريخ عروسی

يکشنبه 29 اسفند 1395
23:51
9: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com

مهم ترين و اولين گام در برگزاري مراسم عروسي,تعيين تاريخ عروسی است.اما در اين تصميم گيري مي بايست مواردي را در نظر گرفت:

اولين ابزاري که در اين تصميم نياز دريد يک تقويم است.براي تعيين رويدادهاي مهم مانند:عقد قرارداد,تاريخ عروسي,انجام خريد و … که تقويم هاي يک يا دو صفحه اي ديد بهتري را از ايام به شما مي دهد.
بهتر است از يک سال قبل فصل و ماه برگزاري عروسي خود را مشخص کنيد و از حدود 6 ماه قبل تاريخ و روز دقيق عروسي خود را تعيين کنيد.
بطور مثال در اسفند ماه بايد بدانيد که در سال بعد و يا اسفند سال بعدي جشن ازدواج خواهيد کرد و تقريبا در شهريور و يا مهرماه آن سال تاريخ عروسي را نهايي کنيد.
معمولا بيشتر خانواده هاي ايراني اعياد مذهبي را براي جشن هاي خود بخصوص جشن عروسي انتخاب مي کنند.اما علاوه بر اعياد مذهبي مي توان روزهاي ديگري را براي برگزاري جشن عروسيتان انتخاب کنيد مانند: روز آشنايي,خواستگاري , تولد و …
در تعيين تاريخ عروسی مي بايست رفاه مهمانان را نيز در نظر گرفت.اگر مهمانان راه دور داريد بهتر است روزهايي را انتخاب کنيد که تعطيل رسمي باشند.مانند برخي از تعطيلات که دو يا سه رو پشت سر هم قرار گرفته اند.همچين در اين صورت بهتر است جشن عروسي خود را در ايام مدارس و امتحانات برگزار نکنيد زيرا ممکن است عده اي از آنها در مراسم شما شرکت نکنند.
ازديگر مواردي که بايد در تعيين تاريخ عروسي در نظر گرفت مهمانان شاغل شما هستند.در صورتيکه مي خواهيد همه ي ميهماناتان با خيالي آسوده در جشن عروسي شما شرکت کنند روزهايي که فرداي آن تعطيل است و يا پنج شنبه را در براي مراسم خود انتخاب کنيد.روزهايي که فرداي آن روز کاري است گزينه مناسبي براي برگزاري جشن عروسي نمي باشد.
در نهايت تاريخ عروسي شما تاثير مستقيمي بر هزينه هاي شما دارد.بسياري از باغ تالارها و تالارهاي پذيرايي در روزهاي آخر هفته,اعياد و تعطيلات قيمت متفاوتي را ارائه مي دهند.
هم چنين تاريخ جشن عروسي شما مي تواند بر کيفيت و قيمت ديگر خدمات مانند گل آرايي,عکس و فيلم عروسي,آرايشگاه عروس,تزئين ماشين عروس و … تاثير بگذارد زيرا قيمت تمامي اين خدمات نيز در روزهاي عادي با روز هاي خاص متفاوت است.

تشریفات مجالس و باغ تالار لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی,عقد,نامزدی,همایش و سمینار در ایران.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.pinterest.com/luxlashkari
https://twitter.com/luxlashkari
https://www.facebook.com/luxlashkarii

https://plus.google.com/u/0/106756579508388795282


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک