ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
رازهای خرید لباس عروس برای تشریفات عروسی

رازهای خرید لباس عروس برای تشریفات عروسی

سه شنبه 7 دی 1395
1:17
29: تعداد بازدید

http://www.luxlashkari.com

چقدر قرار است هزینه کنید؟!
قبل از هر خریدی همیشه میزان بودجه تان را مشخص کنید.بطور معمول 100٪ از کل هزینه های عروسی را به لباس عروس اختصاص می دهند.اما اگر لباس عروس برایتان از دیگر بخش های عروسیتان مهم تر است می توانید درصد بیشتری را به این قسمت اختصاص دهید.

هر چه زود تر اقدام کنید
شما زمانی که حلقه ازدواج را بر دستتان می کنید باید به فکر لباس عروس خود باشید زیرا معمولا مرحله انتخاب تا سفارش لباس عروستان حدودا بین 6 ماه تا یکسال زمان می برد.
اگر قرار است لباس عروسی شما به دست یک طراح و خیاط ماهر دوخته شود حتما باید حداقل 66 ماه قبل اقدام به سفارش کنید.

تحقیق و پرس و جو کنید
قبل از اینکه سفارش دوخت خود را به یک مزون بدهید حتما قبل از وارد شدن به آن مزون درباره ی سبک دوخت و کار آنجا تحقیق کنید و پس از وارد شدن به مزون حتما درخواست کنید تا نمونه کارهای خود را نشانتان دهد.

همراهان خود را به یک یا دو نفر محدود کنید
معمولا عروس خانم ها برای انتخاب لباس عروس خود با تعداد زیادی از دوستان و خانواده خود به مزون می روند و ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شوند.
در این صورت باید به سلیقه ی هرکدام از همراهانتان یک لباس را پرو کرده و در نهایت وقت بسیاری را صرف پرو لباس کنید.
اگر دوست دارین که دوستان و اطرافیانتان لباس شما را قبل از روز عروسیتان ببینند می تواند به جای شرکت دادن آنها در هر جلسه از پرو لباستان , آنها را به آخرین پرو دعوت کنید.

سایزبندی لباس
فراموش نکنید که سایزبندی دو خیاط و طراح یکی نمی شود.
ممکن است سایزی که یک طراح شما از اندامتان به شما می دهد 66 باشد ولی در مزونی دیگر و در لباسی با مدلی متفاوت این سایز تغییر کند.

لباس را در تنتان ببینید
ممکن است طراح لباستان با توجه به اندام شما مدل های متفاوتی را به شما پیشنهاد دهد و شما در همان نگاه اول آن را نپسندید و دست رد به آن بزنید اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما آن را پرو کرده وب عد تصمیم بگیرید.
زیرا خیلی از لباس ها هستند که روی اندام بسیار متفاوت تر از آنچه هستند خود را نشان می دهند.بنابراین بدون پرو کردن لباس عروس, آن را رد نکنید.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


باغ تالار , تشريفات مجالس لوکس لشکري برگزارکننده بزرگترين تشريفات مجالس,خدمات,باغ تالار عروسي در ايران. 09121013235 با مديريت پيام لشکري
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشريفات مجالس,خدمات مجالس,تشريفات عروسي است. | طراح قالب: آوازک